PRACE AUKCYJNE

Dzieła sztuki przekazane przez artystów wspierających akcję Wielcy Małym na aukcję, która odbyła się w Domu Aukcyjnym DESA UNICUM w maju 2021 roku.

Andrzej Pągowski
Andrzej Pągowski

Lato print na płótnie, 46 cm x 62 cm, 2021

press to zoom
Andrzej Fogtt
Andrzej Fogtt

Kuraszewo jabłoń akryl, tusz na papierze, 40 cm x 30 cm, 2003

press to zoom
Anna Bimer
Anna Bimer

Weave technika mieszana na papierze, 113 cm x 130 cm, 2019

press to zoom
Anna Gruszczyńska
Anna Gruszczyńska

Błękit a może? olej na płótnie, 40 cm x 32 cm, 2020

press to zoom
Bogna Gniazdowska
Bogna Gniazdowska

Wilcy olej na płótnie, 60 cm x 40 cm, 2019

press to zoom
Artur Przebindowski
Artur Przebindowski

Agip Sześcionogi Pies Zoologia Fantastyczna akryl na płótnie, 24 cm x 33 cm, 2020

press to zoom
Czesław Czapliński
Czesław Czapliński

Elżbieta Czyżewska fotografia sygnowana przez artystę, 40 cm x 30 cm, Nowy Jork, 1981

press to zoom
Czesław Czapliński
Czesław Czapliński

Krzysztof Krawczyk z ukochanym psem fotografia sygnowana przez artystę, 30 cm x 40 cm, Grotniki koło Łodzi, styczeń 1999

press to zoom
Dariusz Pala
Dariusz Pala

Letnie spotkanie instynktów olej na płótnie, 50 cm x 80 cm, 2019

press to zoom
Jacek Łydżba
Jacek Łydżba

Dziewczyna i orzeł olej na płótnie, 30 cm x 40 cm, 2020

press to zoom
Jacek Gawłowski
Jacek Gawłowski

Kot piórko na papierze, 45 cm x 33 cm, 2021

press to zoom
Franciszek Maśluszczak
Franciszek Maśluszczak

Kurek na wieży ratuszowej akwarela na papierze, 37 cm x 56 cm, 2020

press to zoom
Joanna Mieszko-Nita
Joanna Mieszko-Nita

Warszawa nr: XI-17-149, olej na płótnie, 100 cm x 73 cm, 2019

press to zoom
Katarzyna Jędrysik-Castellini
Katarzyna Jędrysik-Castellini

Pewnie smyczy szuka... akryl na płótnie, 40 cm x 30 cm, 2020

press to zoom
Katarzyna Januszko
Katarzyna Januszko

Prima Vera akryl na płótnie, 81 cm x 73 cm, 2021

press to zoom
Józef Wilkoń
Józef Wilkoń

Pawie technika mieszana na papierze, 39 cm x 29 cm, 2020

press to zoom
Krzysztof Kokoryn
Krzysztof Kokoryn

Ciastko akryl na płótnie, 30 cm x 40 cm, 2020

press to zoom
Joanna Mieszko-Nita
Joanna Mieszko-Nita

Edward fotografia sygnowana przez artystkę, 60 cm x 90 cm, 2014

press to zoom
Magdalena Shummer Fangor
Magdalena Shummer Fangor

Przejażdżka na stawie olej na płycie, 40 cm x 31 cm, 2019

press to zoom
Marcin Rząsa
Marcin Rząsa

Bez tytułu rzeźba drewno, figurka wysokość 20 cm, podstawka 5 cm, 2021

press to zoom
Mikołaj Obrycki
Mikołaj Obrycki

Bocian akryl na płótnie, 50 cm x 70 cm, 1997

press to zoom
Marek Ruff
Marek Ruff

Bez tytułu z cyklu SNY TAPIRA akryl na płótnie, 134 cm x 54 cm, 2020

press to zoom
Mieczysław Wasilewski
Mieczysław Wasilewski

Bez tytułu piórko na papierze, 21 cm x 27 cm, 2020

press to zoom
Monika Osiecka
Monika Osiecka

Balet, szkic rzeźba, brąz patynowany, stal, figurka wysokość 30 cm, podstawka 4 cm, 2020

press to zoom
Olga Wolniak
Olga Wolniak

Kwiecisty most olej na płótnie, 100 cm x 81 cm, 2019

press to zoom
Piotr Młodożeniec
Piotr Młodożeniec

Cave olej na płótnie, 38 cm x 47 cm, 2018

press to zoom
Rafał Olbiński
Rafał Olbiński

Sans souci ołówek na papierze, 70 cm x 50 cm, 2020

press to zoom
Stanisław Młodożeniec
Stanisław Młodożeniec

Sowa olej na płótnie, 47 cm x 38 cm, 2020

press to zoom
Stasys Eidrigevicius
Stasys Eidrigevicius

Gościnny ptak pastel na papierze, 50 cm x 67 cm, 18/27, 2020

press to zoom
Tomasz Dominik
Tomasz Dominik

Brockhaus Lexikon Telefon litografia 1/5, 46 cm x 76 cm, 2019

press to zoom
Weronika Multanowska-Naszarowska

30 x 60 cm

press to zoom
Wiesław Szamocki
Wiesław Szamocki

Pinus I technika własna na płótnie, 33 cm x 75 cm, 2018

press to zoom
Wiesław Szamocki
Wiesław Szamocki

Pinus II technika własna na płótnie, 33 cm x 75 cm, 2018

press to zoom
Wiktor Gutt
Wiktor Gutt

Z cyklu XXX fotografia sygnowana przez artystę, 40 cm x 60 cm, edycja 1/5, 2013

press to zoom
Wiesław Szamocki
Wiesław Szamocki

Pinus III technika własna na płótnie, 33 cm x 75 cm, 2018

press to zoom
Zbigniew Dowgiałło
Zbigniew Dowgiałło

Latający koń olej na płótnie, 70 cm x 50 cm, 1997

press to zoom